ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Екс-заступник прокурора Запорозької області оскаржив свою люстрацію в суді

Перший заступник прокурора міста Києва, державний радник юстиції 3 класу та колишній перший заступник прокурора Запорізької області Олег Валендюк оскаржив у суді рішення про власну люстрацію
Depo.
28 липня 2015 12:00
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє портал Запоріжжя.depo.ua про це у Фейсбуці написав народний депутат України Сергій Лещенко.

"Він підпадає під люстрацію. Аби уникнути звільнення, Валендюк пішов до суду, оскаржив свою люстрацію і ... виграв суд. Враховуючи те, що він судився в адмінсуді міста Києва, а Валендюк очолює прокуратуру цього ж міста, про результат процесу не важко було здогадатися. І, звісно ж, Генеральна прокуратура не подала апеляцію", - написав Лещенко.

Зазначимо, на офіційному сайті Генеральної прокуратури зазначено, що майже люстрований Ванделюк народився у 1974 році в м.Вінниця. У 2000 році закінчив Національну юридичну академію України імені Ярослава Мудрого. В органах прокуратури працює з березня 1998 року на посадах: прокурора, старшого прокурора, начальника відділу прокуратури Вінницької області; заступника начальника, начальника відділу, заступника начальника управління, начальника управління, заступника начальника Головного управління Генеральної прокуратури України; першого заступника прокурора Запорізької області. 15 липня 2014 року призначений на посаду першого заступника прокурора міста Києва.

Ще більше новин про життя Запоріжжя читайте на порталі Запоріжжя.depo.ua