ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Екс-спікер Криму подає апеляцію на український вирок, через який його зняли з російських виборів

Колишній спікер Верховної Ради АР Крим Анатолій Гріценко збирається подавати апеляцію на звинувачувальний вирок, отриманий їм в березні 2012-го року в Комунарському районному суді Запоріжжя
Depo.
27 липня 2015 12:11
ФОТО: depo.ua
Екс-спікер Криму подає апеляцію на український вирок, через який його зняли з російських виборів
Екс-спікер Криму подає апеляцію на український вирок, через який його зняли з російських виборів

Як повідомляє кореспондент порталу Запоріжжя.depo.ua, відповідна постанова про поновлення строку на апеляційне оскарження вироку оприлюднена в Єдиному реєстрі судових рішень.

У клопотанні про поновлення строку на апеляційне оскарження вироку суду адвокат засудженого зазначив, що засуджений не мав можливості оскаржити судове рішення в строки, встановлені законом, оскільки на його адреси висувались погрози щодо зміни вироку з метою погіршення його становища. Як пояснив сам засуджений, раніше на його адресу висловлювалися погрози про призначення реального покарання у разі апеляційного оскарження вироку. Та лише після зміни влади в країні він отримав можливість звернутись до суду для апеляційного оскарження вироку суду.

Взявши до уваги "громадсько-політичні зміни, що відбулись в країні", суд дозволив поновити строк на апеляційне оскарження вироку.

На те, що мова йдеться саме про Анатолія Гриценка, указує згадуване в постанові прізвище адвоката - Овечкін, який захищав Гриценка на суді. Також, в постанові згадано дату винесення вироку - 20 березня 2012-го року, та вказано той же самий засіб покарання, що згадано у вироці Гриценка - "засуджено за ст. 367 ч. 2 КК України до двох років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов'язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій, строком на 2 роки і сплатою штрафу в розмірі 3 400 грн".

На підставі підставі ст. 49 КК України Гриценка тоді було звільнено від призначеного покарання у зв'язку із закінченням строку давності притягнення до кримінальної відповідальності, та звільнено від відбування покарання з іспитовим строком 2 роки.

Нагадаємо, що в 2012-му році Анатолія Гриценка було засуджено в Комунарському райсуді Запоріжжя за посадовий злочин, який він скоїв під час роботи головою Ленінської РГА Криму - незаконне вилучення земель співгоспу "Азовський". Коли Гриценко намагався балотуватись в окупованому Криму на місцевих виборах від "Справедливої Росії", то його зняли з виборів саме за непогашену судимість, отриману в Запоріжжі.

Ще більше новин про життя Запоріжжя читайте на порталі Запоріжжя.depo.ua