ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Екс-лідери Самооборони щомісяця отримують з запорізьких ринків 17 тис.грн

Гроші отримують за "припинення несанкціонованої торгівлі"
Depo.
3 липня 2015 13:00
ФОТО: depo.ua
Екс-лідери Самооборони щомісяця отримують з запорізьких ринків 17 тис.грн
Екс-лідери Самооборони щомісяця отримують з запорізьких ринків 17 тис.грн

Фірми, що належать колишнім керівникам Самооборони Запоріжжя Сергію Остапенко та Леоніду Петрашину, отримують з комунальних ринків 8 та 9,2 тисячі гривень відповідно

Про це повідомляє портал Запоріжжя.depo.ua

Інформація про це оприлюднена у реєстрі договорів КП "Запоріжринок" за 2015-й рік.

Так, ТОВ "Аудиторська компанія ОСТ-Аудіт" отримує щомісяця вісім тисяч гривень за "консалтінгові послуги з фінансово-методичних і економіко-правових питань фінансового і податкового обліку". Згідно Єдиного державного реєстру юридичних осіб, 70% фірми належать Остапенко Сергію Віталійовичу, що був одним з керівників Самооборони Запоріжжя навесні та влітку 2014-го року. Відповідна угода була укладена більше року тому, 01 травня 2014-го.

Також, ТОВ "НВП "Континент" отримує щомісячно по 4600 гривень за "припинення несанкціонованої торгівлі на території прилеглою до Малого ринку" і "припинення несанкціонованої торгівлі на території прилеглою до Хортицького ринку" відповідно - 9200 гривень разом. 40% фірми належать Леоніду Петрашину, а його син Олексій Петрашин є директором. Леонід Петрашин також входив до складу Самооборони у той же час, що і Остапенко. Угоди було укладено майже у той же час, що й угоду "ОСТ-Аудиту" - 28 квітня 2014-го року.

Петрашин відомий у Запоріжжі через свою колекцію зброї, яку він зібрав протягом роботи в правоохоронних органах. В 2010-му році міліція конфіскувала колекцію, лише після Майдану декілька зниклих примірників зброї з неї знайшли в приватному музеї екс-генпрокурора Віктора Пшонки, що втік разом з Януковичем та іншими.

Більше новин про життя Запоріжжя читайте на сайті Запоріжжя.depo.ua

Екс-лідери Самооборони щомісяця отримують з запорізьких ринків 17 тис.грн - фото 1