ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Дві запорізькі школи потрапили в рейтинг кращих в Україні

В рейтингу значяться 99-й ліцей і 71-а гімназія
Depo.
25 березня 2016 09:47
ФОТО: depo.ua
Дві запорізькі школи потрапили в рейтинг кращих в Україні
Дві запорізькі школи потрапили в рейтинг кращих в Україні

Всеукраїнський журнал "Фокус" склав рейтинг кращих шкіл України. Серед навчальних закладів виявилися ліцей і гімназія із Запоріжжя, передає кореспондент порталу Depo.Запоріжжя.

Свій рейтинг журнал "Фокус" створив, використовуючи результати IV етапу Всеукраїнських олімпіад у 2015 році. Так, одним з кращих в країні за підсумками олімпіад з хімії став запорізький Багатопрофільний ліцей №99. В активі у ліцеїстів - 9 балів (1 золота медаль, 3 срібних і 5 бронзових). Обігнав 99-й ліцей тільки Львівський фізико-математичний ліцей-інтернат при Львівському нацуніверситеті імені І. Франка (14 балів).

Одноосібним лідером Всеукраїнських олімпіад з англійської мови стала запорізька гімназія №71 з поглибленим вивченням іноземних мов. В активі гімназистів - 6 балів (1 золота, 1 срібна та 1 бронзова медалі). Відзначимо, що всім іншим школам країни не вдалося набрати на олімпіадах з англійської мови більше 3 балів.

Крім того, запорізький багатопрофільний ліцей №99 посів восьме місце у рейтингу навчальних закладів, які підготували найбільшу кількість призерів олімпіад у 2015 році.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя