До Запоріжжя відправлять 360 тонн міжнародної гуманітарної допомоги

Польсько-німецьку гуманітарну допомогу для 11 тисяч вимушених переселенців із Донбасу направлять до Запорізької області та до Маріуполя

Про це, як повідомляє портал Запоріжжя.depo.ua, сказав глава ДСНС Микола Чечоткін під час урочистої передачі фур із гуманітарною допомогою, передає УНН.

Передача гуманітарної допомоги відбулася за участі послів Німеччини та Польщі в Україні, а також голови ДСНС Миколи Чечоткіна та міністра регіонального розвитку і будівництва Геннадія Зубка.

"Це не просто доставка вантажу, це підтримка позицій України у тій війні, яку розв'язала РФ проти нашої країни", - зазначив Чечоткін.

Очільник Мінрегіонбуду зазначив, що допомогу отримають 11 тисяч осіб та гарантував її вчасну доставку.

"Саме ця допомога, яка розрахована на 11 тисяч осіб сьогодні буде вчасно доставлена в Запорізьку область... Дуже хотілося б сьогодні займатися реформами, які б рухали Україну вперед, але військова загроза та гуманітарна криза може бути вирішена шляхом гуманітарної допомоги",- сказав Зубко, подякувавши представникам Польщі і Німеччини.

За словами заступника міністра закордонних справ Польщі Конрада Павліка це третя допомога від Польщі і перша у співпраці із Німеччиною.

"Це перший польсько-німецький гуманітарний конвой, який сьогодні направляється у Запоріжжя. Сьогоднішня допомога буде направлена не тільки у Запоріжжя, а також частину відправлять у Маріуполь... Це не перша гуманітарна допомога від Польщі, раніше ми уже відправляли її на Харківщину. Це не тільки політична підтримка, а і конкретна допомога людям", - сказав представник МЗС Польщі.

Гуманітарна допомога обсягом 360 тонн була надана Польщею (200 тонн - ред.) та Німеччиною (160 тонн - ред.) на прохання української влади через збільшення кількості переселенців із території конфлікту у Донецькій та Луганській областях, які нині ппроживають на території Запорізької області.

Вантаж складається із продуктів харчування, речей першої небхідності, засобів гігієни, ковдр та спальних мішків, туристичних ліжок та медикаментів, а також канцтоварів для школярів.

Зазначимо, уже сьогодні неурядова організація Карітас Україна направить 285 тонн німецько-польської допомоги до Запоріжжя. Це в першу чергу продукти харчування і предмети гігієни, розраховані на понад 11 тисяч вимушених переселенців.

Більше новин про життя Запоріжжя читайте на порталі Запоріжжя.depo.ua

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Запоріжжя

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook