Директор міського департаменту ЖКГ Валерій Безлєпкін шукає юристів

Сьогодні у Київському окружному суді мало відбутися судове засідання за позовом запорізького чиновника Валерія Безлєпкіна до НКРЄКУ стосовно підвищення роздрібних цін на природній газ для населення

Вчора, на своїй сторінці у Фейсбуці Валерій Безлєпкін розмістив оголошення про те, що запрошує юристів, правозахисників та економістів у сфері тарифоутворення прийняти участь у судовому засіданні, повідомляє портал Запоріжжя.depo.ua.

- Завтра о 9.00 у київському окружному адміністративному суді за позовом до НКРЕКУ у зв'язку з прийняттям постанови №583 від 3 березня 2015 року "Про збільшення роздрібних цін на природний газ для населення", запрошую до участі у судовому засідання, - написав чиновник.

А вже сьогодні посадовець написав, що слухання перенесено на 6 травня.

- Сьогодні представники НКРЄКУ не з'явилися на судове засідання и слухання перенесли на 6 травня, - написав у соціальній мережі чиновник.

Також пан Безлєпкін висказав своє "фе" на адресу судді:

- Вчора на сайті було оголошено про початок слухання мого позова 16 квітня, а сьогодні ми побачили ухвалу суду від 9 квітня про об'єднання мого позова з іншим позивачем... Ваша честь! Країна змінилася і ми змінилися, завдяки тим, хто віддав свої життя, аби ми могли жити і працювати в Україні, виховувати дітей та пишатися своєю країною! Так як раніше, не буде, - звернувся до суддів запорізький чиновник.

Нагадаємо позов до суду Безлєпкін подав 17 березня. У позові скандальний запорізький чиновник вимагає визнати нові тарифи незаконими.

Також додамо, що пан Безлєпкін, незважаючи на те, що у міського голови з'явився заступник з питань ЖКГ Олексій Бородай, все ще є керівником департаменту. Проте зараз ця посада виглядає трохи формальною. Більш того, у мерії одразу заявили, що десь у середині червня посаду директора депаратмента об"єднають з посадою заступника мера. І тоді найголовнішим комунальником Запоріжжя стане пан Бородай. Що ж стосується Валерія Безлєпкіна, то він, згідно з трудовим законодавством, має червня має прийняти рішення чи залишається він працювати у системі міських чиновників, чи знайде інше місце роботи. Однак, здається, що скандальний чиновник (який доречі має дуже слабку імунну систему - за свою каденцію на посаді директора департамента він більше часу провів на лікарняному, аніж на робочому місці) вже знайшов своє покликання - судитится з представниками влади.

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Запоріжжя

Мітки: #суд