ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Державіаслужба дозволила AtlasJet здійснювати перевезення на маршруті Запоріжжя-Стамбул

9 червня комісія з розгляду питань щодо прав на експлуатацію повітряних ліній Державної авіаслужби видала ряд призначень на внутрішні та міжнародні напрямки
Depo.
10 червня 2015 16:17
ФОТО: depo.ua

Як повідомили порталу Запоріжжя. depo.ua у Міністерстві інфраструктури, за результатами засідання AtlasJet отримала дозволи здійснювати перевезення за маршрутами Львів-Москва, Львів-Мадрид, Одеса-Москва, Херсон-Стамбул, Запоріжжя-Стамбул, Київ-Кутаїсі. Регулярність всіх рейсів - 7 разів на тиждень.
Компанія МАУ отримала 8 нових міжнародних призначень: Київ-Кутаїсі (3 рейси на тиждень), Одеса-Вільнюс (2 рейси на тиждень), Одеса-Санкт-Петербург та Одеса-Москва (по 7 рейсів на тиждень), Львів-Мадрид (1 рейс на тиждень), Вінниця-Ґданськ (4 рейси на тиждень), Вінниця-Берлін (3 рейси на тиждень), Харків-Варшава (2 рейси на тиждень).

Всього комісія отримала 64 заявки від 2 компаній: 29 заявок на міжнародні напрямки від AtlasJet та 25 заявок на нові напрямки від компанії МАУ (з яких 4 - на внутрішні українські рейси). Крім цього авіакомпанія «Міжнародні авіалінії України» подала документи на збільшення частоти рейсів на 10 міжнародних напрямках.

З огляду на те, що час на подання та розгляд документів був обмежений, а ситуація вимагала термінових рішень, комісія розглянула лише частину заяв, зосередившись на тих напрямках, що не мають обмежень відповідно до угод про повітряне сполучення. Інші заявки будуть розглянуті на наступному засіданні комісії, яке заплановане на кінець червня.