ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Держава віддала Ахметову 200 мільйонів боргу

Держава виплатила частину боргу Металургійному комбінату "Запоріжстал", який належить Ринату Ахметову
Depo.
2 червня 2015 14:19
ФОТО: depo.ua
Держава віддала Ахметову 200 мільйонів боргу
Держава віддала Ахметову 200 мільйонів боргу

Завод, в свою чергу, розрахувався з боргами перед "Запоріжжяобленерго", а ті відновили подачу електроенергії. Всі задоволені.

Як повідомили порталу Запоріжжя.depo.ua у прес-службі комбінату, після відключення заводу від електроенергії в п'ятницю 29 травня 2015 о 18:30 МК "Запоріжсталь" відшкодували частину податку на додану вартість у розмірі 204 млн гривень (за декларацією за грудень 2014), які відразу ж у повному обсязі були спрямовані комбінатом на погашення заборгованості перед державними монополістами: компаніями "Запорожжяобленерго" і НАК "Нафтогаз України".

Після відповідних фінансових розрахунків енергетична компанія відновила електропостачання МК "Запоріжсталь".

"На щастя, здоровий глузд переміг, але уникнути негативних наслідків не вдалося. В результаті відключення від енергопостачання комбінат поніс виробничі втрати. Для реального сектора економіки необхідно системне вирішення питання: нормалізація фіскальної політики держави, регулярне відшкодування ПДВ - це дозволить підприємствам своєчасно оплачувати послуги за споживані ресурси. Ми побоюємося, що подібна ситуація з дефіцитом оборотних коштів внаслідок неповернення ПДВ буде повторюватись щомісяця", - заявив Генеральний директор комбінату "Запоріжсталь" Ростислав Шурма.

На даний момент, борг держави з відшкодування ПДВ перед комбінатом "Запоріжсталь" становить 450 млн гривень.