Депутати Запорізької облради визначилися з "верхівками" сімох постійних комісій

На установчих зборах постійних комісій нової обласної ради були обрані заступники голів та секретарі в сімох із 11 комісій
 

Депутати Запорізької облради визначилися…

Про це повідомляє Depo.Запоріжжя з посиланням на пресслужбу Запорізької облради.

Визначений керівний склад сімох депутатських комісій облради з 11-ти, що їх було утворено 23 грудня.    

У постійній комісії з питань бюджету заступником голови став Олексій Бєліков, обраний від партії Володимира Буряка "Єднання", секретарем – Наталія Кругляк від "Слуги народу" (голова комісії – Володимир Кюрчев із "За майбутнє").

У комісії з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад області та ЖКГ заступником голови став Ігор Шишка від ОПЗЖ, секретарем – Ніна Гурська від "Єднання" (очолює комісію Павло Тімофєєв із "Європейської солідарності").

У комісії з гуманітарних питань заступником голови стала Олена Крикун з "Опозиційного блоку" (очолює комісію Світлана Македонська зі "Слуги народу").

У комісії з питань охорони здоров’я, материнства та дитинства заступником голови обрали Євгена Георгієва з "ЄС", секретарем – Валентину Зайцеву з "Батьківщини" (голова комісії – Наталія Авраменко з "Батьківщини").

В комісії з питань екології, охорони надр та раціонального природокористування – два заступники голови: Людмила Желєва ("Слуга народу") та Валерія Матвієнко ("Батьківщина"), секретар – Олександр Білий зі "Слуги народу (голова – Ігор Чумаченко з "Опоблоку").

У постійній  комісії з питань будівництва, транспорту, зв’язку та паливно-енергетичного комплексу заступником голови став Олег Каліман із "За майбутнє", секретарем – Артем Попов з "Єднання" (голова комісії – Олександр Машинський зі "Слуги народу").

У комісії з питань законності, боротьби з корупцією, регламенту, депутатської діяльності та депутатської етики, прав людини, свободи слова та інформації заступником голови обрали Кирила Єрмоленка з "Єднання", секретарем – Дмитра Чувашкіна зі "Слуги народу" (очолює комісію – В’ячеслав Колесников з "Батьківщини").

Ще чотири комісії облради установчі засідання ще не провели, відповідно не обрали "верхівки". Це – комісії з питань економічного розвитку, інвестицій, регуляторної політики та підприємництва, з питань соціальної політики і праці, з питань агропромислового комплексу, сільськогосподарського виробництва та земельних відносин та питань місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою.

Раніше Depo.Запоріжжя розповідало, скільки нині "коштують" заступники голови Запорізької облради і скільки зароблятимуть на посадах.

Всі новини Запоріжжя сьогодні читайте на Depo.Запоріжжя

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"