ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Мер Запоріжжя працевлаштував на керівну посаду чергового "ахметівського"

Колишній "запоріжсталівець" очолив Заводський район
Depo.
16 лютого 2016 15:48
ФОТО: depo.ua

Сьогодні, 16 лютого, міський голова Запоріжжя Володимир Буряк представив колективу райадміністрації Заводського району нового голову Андрія Баєва, передає кореспондент порталу Depo.Запоріжжя. Мер відзначив, що особисто знайомий з ним не один десяток років і знає Боєва як людину системну та працьовиту.

Андрій Баєв – уродженець Запоріжжя, закінчив ЗДІА за спеціальністю "Промислове і цивільне будівництво" (1995 рік) та "Фінанси" (2007 рік). Має 24 роки трудового стажу.

З 97 року працював на різних посадах МК "Запоріжсталь" – від монтажника начальника цеху. З лютого 2016 року – радник міського голови Запоріжжя, одружений, виховує доньку.

Нагадаємо, що Андрій Баєв став вже третім екс-"запоріжсталівцем", який очолив один із 7-ми районів Запоріжжя. Раніше головою Ленінського району став Костянтин Онода, а Орджонікідзевський очолив колишній головний механік меткомбінату Андрій Звегінцев. Крім цього, ще декілька "запоріжсталівців" вже призначено (або проходять стажування) на різні посади у виконавчій владі Запоріжжя.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя