Мер Запоріжжя працевлаштував на керівну посаду чергового "ахметівського"

Колишній "запоріжсталівець" очолив Заводський район

Сьогодні, 16 лютого, міський голова Запоріжжя Володимир Буряк представив колективу райадміністрації Заводського району нового голову Андрія Баєва, передає кореспондент порталу Depo.Запоріжжя. Мер відзначив, що особисто знайомий з ним не один десяток років і знає Боєва як людину системну та працьовиту.

Андрій Баєв – уродженець Запоріжжя, закінчив ЗДІА за спеціальністю "Промислове і цивільне будівництво" (1995 рік) та "Фінанси" (2007 рік). Має 24 роки трудового стажу.

З 97 року працював на різних посадах МК "Запоріжсталь" – від монтажника начальника цеху. З лютого 2016 року – радник міського голови Запоріжжя, одружений, виховує доньку.

Нагадаємо, що Андрій Баєв став вже третім екс-"запоріжсталівцем", який очолив один із 7-ми районів Запоріжжя. Раніше головою Ленінського району став Костянтин Онода, а Орджонікідзевський очолив колишній головний механік меткомбінату Андрій Звегінцев. Крім цього, ще декілька "запоріжсталівців" вже призначено (або проходять стажування) на різні посади у виконавчій владі Запоріжжя.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя