ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Бійці "Правого сектору" перейшли до лав "Азову"

Через переформування полку "Азов" у бригаду, що передбачає збільшення штату до 2500 осіб, бійці з 7-го батальйону Добровольчого Українського Корпусу "Правий Сектор" звернулися із пропозицією прийняття їх до лав "Азову"
Depo.
15 липня 2015 15:35
ФОТО: depo.ua
Бійці "Правого сектору" перейшли до лав "Азову"
Бійці "Правого сектору" перейшли до лав "Азову"

Про це порталу Запоріжжя.depo.ua повідомили в прес-службі "Азову".

"Переговори, що проводились між нами були призупинені у зв'язку з мукачевськими подіями, щоб не загострювати і без того критичну ситуацію. Цих воїнів ми знаємо ще з часу початку війни. До лав підрозділу друга "Рема", так само, як і до полку "Азов", зголошувались українські патріоти та націоналісти. Не для політичних дивідендів ці вояки стали зі зброєю в руках проти агресора, але із твердою метою відновити соборність України", - говориться в повідомленні прес-служби.

"У доленосний для Батьківщини час, що вимагає від кожного з нас надзусиль та особистої відповідальності за майбутнє прийдешніх поколінь, як ніколи цінним є єднання побратимів навколо єдиного державотворчого осердя.

Різноголосся між різними течіями, назвами та брендами має бути стертим перед обличчям спільного ворога та боротьбою із ним. Міцне братерське рукостискання - найуспішніша зброя в подоланні розбрату та подальшому створенні нового суспільства. Ми готові першими зробити цей крок і ми щиросердно чекаємо наших фронтових побратимів по зброї серед азовців. Тому командуванням полку було прийнято рішення прийняти побратимів з підрозділу "Рема" у кількості 40 чоловік", - також говориться в повідомленні.

Нагадаємо, що бійці "Азову" і "Правого сектору" вже більше року боронять Маріуполь, що знаходиться на кордоні з Запорізькою областю.

Ще більше новин про події в зоні АТО, а також про життя Запоріжжя читайте на порталі zp.depo.ua