"Більшість запоріжців вас не підтримують": Активісти звернуться до очільника місцевої єпархії МП

Запоріжці збирають підписи під зверненням до очільника запорізької єпархії православної церкві Московського патріархату Митрополита Луки

Про це повідомляє портал Depo.Запоріжжя.

У петиції до Луки, підготовленою активістами, йдеться, що Україна має право на Єдину помісну церкву, адже цього хоче її народ.

"Зміна статусу Української Помісної Православної Церкві стане реальним кроком утвердження її Незалежності від держави-агресора – Росії. Україна як вільна держава та правонаступниця Київської Русі, що відзначає у 2018 році 1030-річчя хрещення, має беззаперечне право на автокефалію та утворення Єдиної помісної церкві в Україні", - йдеться у петиції.

Несприйняття очільником запорізької єпархії об'єднання церкві активісти називають не повагою до народу та запевняють, що більшість запоріжців прагнуть єдиної помісної церкві.

"Повністю підтримуємо ідею створення в Україні Помісної Церкві. А Ваші звернення і думки – це точка зору маргінесу, яку, на щастя, не підтримує абсолютна більшість мешканців Запоріжжя", - йдеться у звернені до митрополита Луки.

Зараз триває збір підписів під петицією, після чого її буде передано в управління Запорізької єпархії, що його сьогодні пікетували активісти.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Запоріжжя

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook