ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

«Забуті» у запорізькому морзі останки бійців поховають найближчим часом

Останки бійців, які знаходяться у непристосованих для тривалого зберігання холодильниках запорізького патологоанатомічного бюро, поховають найближчим часом
Depo.
19 серпня 2015 18:12
ФОТО: depo.ua

Обласній владі відомо про трупи, які майже рік пролежали у рефрижераторі, а зараз почали розкладатися у холодильниках обласного запорізького патологоанатомічного бюро. Про це порталу Depo.Запоріжжя повідомив секретар Ради оборони області Олександр Рибалко.

За його словами, у дванадцяти мішках, що залишаються у бюро, зберігаються останки десятьох бійців, які загинули улітку минулого року під Шахтарськом, що на Донеччині. Увесь цей час відбувалася робота з ідентифікації тіл, деякі вже ідентифіковано, проте посадовець не зміг сказати, скільки саме.

Він зазначив, що складнощі через те, що кілька тіл потрапили на українську сторону при обміні, із документами розтину так званих «ЛНР» і «ДНР», які, звісно, не є чинними. Проте тіла загиблих знаходяться зараз у такому стані, що розтин чи будь-які інші дії з ними неможливі. Лише експертиза ДНК.

Посадовець не виключив, що не всі тіла можуть належати українським військовим, таке вже траплялося після, наприклад Іловайську.

Проте всі вони неодмінно будуть поховані як слід.

- Тіла, які вже вдалося ідентифікувати, віддадуть родичам загиблих. Інші, навіть якщо аналіз ДНК не дасть результату, ми поховаємо на Кушугумському кладовищі як невідомих бійців, з усіма військовими почестями, - запевнив секретар Ради оборони.

Як раніше повідомляв портал Depo.Запоріжжя, дванадцять мішків з останками бійців, що загинули минулого року на Донеччині, з невідомих причин залишили у запорізькому обласному патологоанатомічному бюро.

Інші новини читайте на сайті Depo.Запоріжжя.