ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

"Укропи" кажуть, що їм "бухати" тепер дуже дорого

Бо комбати віддають під суд
Depo.
16 липня 2015 17:03
ФОТО: depo.ua
"Укропи" кажуть, що їм "бухати" тепер дуже дорого
"Укропи" кажуть, що їм "бухати" тепер дуже дорого

Українські військові, які зловживають алкоголем, за свою слабкість віднині платять не лише, сидячи в "аватарні", але й грошима. Про це порталу Запоріжжя.depo.ua повідомили бійці 72-ої бригади:

"Є хлопці, які один чи два рази "стратили". Їх садять до "аватарні", потім - показовийсором перед строєм та кілька нарядів по кухні. Проте є ж такі, які не розуміють, що постійно пити не можна і зловживають алкоголем. Таких ми називаємо "системниками", - кажуть воїни. 

Задля боротьби з системним зловживанням алкоголю, командування прийняло категоричне рішення:

"Після погодження з комбатом, "системників" віддають під суд. За розпиття в громадському місці. Суд притягає їх до адміністративної відповідальності: а це - 1500 - 1800 грн. Потім всі матеріалі заносяться до особової справи бійця. Ці дані йдуть до Міноборони. Як результат - бійці отримують "голу" зарплату - знімаються АТОшні, преміальні і т.д. На картку отримують п тисячі гривень", - кажуть бійці.

"Так що зараз "бухати" дуже дорого. Але найнеприємніше те, що пояснити родині? Що сказати, коли всі вважають, що ти герой? Тому, зараз хлопці п'ють набагато менше", - кажуть військовослужбовці.

Цю інформацію порталу Запоріжжя.depo.ua підтвердили також бійці 79-ої, 26-ої, 55-ої бригад, та 37-ого бату ТРО.

Нагадаємо, що "аватарами" на фронті називають бійців, які пиячать.

Ще більше новин з зони АТО читайте на порталі Запоріжжя.depo.ua