ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

"Основаніє" заплатить 40 тисяч за пошкоджений кран і затоплення квартири

Страхова компанія відсудила в МКП "Основаніє" 37 тис. грн. компенсованої своєму клієнту шкоди, завданої затопленням квартири
Depo.
27 липня 2015 14:16
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє портал Запоріжжя.depo.ua з посиланням на Наші гроші.Запоріжжя.

Як йдеться у рішенні Господарського суду Запорізької області, в жовтні 2014 залило одну з квартир по вулиці 40-ка років Перемоги. По факту залиття було складено акт представником "Основанія", а пізніше судовий експерт-оцінщик оцінив завдані оздобленню та вмісту квартири шкоду в розмірі 83 тис. грн.

В той же час постраждале майно було застраховано ПАТ "ІНГО Україна". Страховики визнали залиття квартири страховим випадком і сплатили визначене договором відшкодування власнику квартири у розмірі 37 тис. грн., пізніше звернувшись до суду про стягнення цієї ж суми з балансоутримувача будинку - МКП "Основанія".

Так, причиною аварії комунальники визнали пошкодження шаркрану під тиском на технічному поверсі. Відповідно, суд прийшов до висновку, що залиття трапилось внаслідок неправомірних дій МКП "Основаніє", які полягали в неналежному виконанні умов законодавства щодо належного утримання внутрішньобудинкових комунікацій.

Таким чином, суд визнав вимоги страховиків про стягнення з комунальників страхового відшкодування в розмірі 37 тис. грн. документально підтвердженими й обґрунтованими, та задовольнив позов.

Ще більше новин про життя Запоріжжя читайте на порталі Запоріжжя.depo.ua