ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

"Не твоя війна": "Океан Ельзи" презентували новий кліп (ВІДЕО)

"Океан Ельзи" презентували новий кліп на пісню "Не твоя війна"
Depo.
27 квітня 2015 09:31
ФОТО: depo.ua
"Не твоя війна": "Океан Ельзи" презентували новий кліп (ВІДЕО)
"Не твоя війна": "Океан Ельзи" презентували новий кліп (ВІДЕО)

Лідер гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук пояснив, головна ідея пісні, що ховається в назві, є непростою для зізнання навіть самому собі - нам, українцям, протягом багатьох століть постійно нав'язують ззовні чиїсь думки, дії та, навіть, війни. Нині настав час, врешті, брати відповідальність та ініціативу на себе, передає depo.ua з посиланням на прес-службу гурту.

"Головна битва - всередині кожного з нас, всередині нашого суспільства. Адже "твоя війна" - це боротьба з власними комплексами, страхами щось змінити, вплинути на те, що відбувається навколо тебе, не звинувачувати "десь і когось", а брати ситуацію в свої руки. Це - надскладно, та без цього немає успішного майбутнього ні у людини, ні у суспільства, ні у країни", - наголошує Вакарчук.

Одним з головних елементів відео "Не твоя війна" є така собі монета випадкового вибору з темною та світлою сторонами. Цей образ виник з ідеї режисера зобразити суспільство, яке чекає, а не діє, яке сторонньо спостерігає, в який же бік впаде монета, «пощастить-не пощастить» в черговий раз. А це - шлях занепаду, а аж ніяк не розвитку.

Та в кінці відео, зображена в ньому спільнота все-таки отримує шанс на розвиток й далі все залишається вже в її руках. А монета просто зникає.