ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

“Народного мера” Бердянська завели до суду під крики “сепару довічне!”

У Запоріжжі с хвилини на хвилину розпочнеться суд у справі Віктора Калаянова
Depo.
19 серпня 2016 14:17
ФОТО: depo.ua
“Народного мера” Бердянська завели до суду під крики “сепару довічне!”
У Запоріжжі с хвилини на хвилину розпочнеться суд у справі Віктора Калаянова

Проросійського "народного мера" Віктора Колоянова, що брав участь у підготовці збройного захоплення влади у Бердянську та Маріуполі, щойно привезли до Апеляційного суду Запорізькой області, повідомляє кореспондент порталу Depo.Запоріжжя. У суді сьогодні, 19 серпня, розглядатимуть апеляцію Віктора Колоянова.

Біля будівлі суду зібралися близько 30 активістів. Вони спочатку чекали на Віктора Колоянова у центрі міста, де знаходиться одна з будівель Апеляційного суду, але виявилося, що слухання відбуватиметься в іншій - за адресою Святого Миколая, 50. Тож активісти вирушили туди.

У Запоріжжі с хвилини на хвилину розпочнеться суд у справі Віктора Калаянова - фото 1

Ти, хто встигли дістатися суду до появи там Віктора Колоянова, супроводили його криками “ганьба!” і “сепару довічне!”.

У Запоріжжі с хвилини на хвилину розпочнеться суд у справі Віктора Калаянова - фото 2

Нагадаємо, Колоянова затримали у травні 2014 року з 73 ящиками зброї та боєприпасів для захоплення влади у Бердянську та Маріуполі. Зброю йому передали морем з окупованого Криму. Під час операції СБУ один був терорист убитий, двох затримано.

У квітні 2015 року рішенням Бердянського міського суду Віктор Колоянов був засуджений до 13-ти років позбавлення волі. Цей вирок був оскаржений в установленому порядку в Запорізькому обласному апеляційному суді, який рішення суду першої інстанції скасував. На проведеному повторному слуханні справи в суді першої інстанції винесено повторний вирок: за сукупністю злочинів Віктору Колоянову "скостили" рік, призначивши у вигляді покарання 12 років позбавлення волі. Але засуджений подав ще одну апеляцію, яку мають розглянути сьогодні.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя