ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Запорізьких медиків спіймали на хабарі

У міліції підтвердили факт документування хабара медпрацівником ЦРЛ, самі лікарі запевняють, що від батька породіллі ніхто грошей не вимагав
Depo.Мелітополь
1 травня 2015 12:38
ФОТО: depo.ua
Запорізьких медиків спіймали на хабарі
Запорізьких медиків спіймали на хабарі

29 квітня близько 16:00 в одному з кабінетів Мелітопольської ЦРЛ співробітники ГУ УМВС у Запорізькій області зафіксували факт отримання винагороди від чоловіка однієї з сільських породіль за видачу довідки про народження дитини, повідомляє портал Запоріжжя.depo.ua.

Чоловік породіллі заплатив медпрацівникові 3,7 тис. грн. Після цього в кабінет увійшли оперативники і вилучили мічені гроші, а також виявили ще конверти з готівкою. В обласному главку міліції підтвердили факт документування зловживання і найближчим часом пообіцяли повідомити подробиці.

Завідувач пологового відділення Мелітопольської ЦРЛ Сергій Попов, у телефонній розмові запевнив, що ніхто гроші від чоловікане вимагав.

"Довідку про народження дитини породілля отримала б без проблем і грошей. Ніхто не вимагав грошей перед операцією. Жінка народила дитину (їй зробили кесарів розтин) і її вже навіть виписали додому", - повідомив Сергій Кирилович.