ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Васадзе переніс виробництво з Одеси до Мелітополя

В Мелітополі почнуть виготовляти приміські автобуси ЗАЗ.
Depo.Мелітополь
21 квітня 2015 12:58
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє кореспондент порталу Запоріжжя.depo.ua

Зараз на мелітопольському моторному заводі вже працюють над виготовленням 32 приміських автобусів ЗАЗ А07

Як пише сайт «Аutoconsulting» з посиланням на директора підприємства Олексія Москаленко,на сьогодні створено 117додаткових робочих місць. Більше того, вже зварені на пофарбовані 10 автобусів із 32. Директор підприємства каже, що у Мелітополі збирають автобуси із комплектуючих, котрі приходять з більше ніж десяти країн.

Вартість одного мелітопольського автобуса - приблизно 33 тис. долл.

У цьому році планують зібрати 144 автобуси.

Нагадаємо, у 2014 році корпорація «УкрАВТО» (власником якої є Тарієл Васадзе) зупинила виробництво автобусів на заводі у Ільїчівську. Там планують створити замість виробничого майданчику логістичний центр.

А випускати автобуси типу А07 тепер можливо лише на потужностях мелітопольського моторного заводу. Це дозволить зберегти, по-перше робочі місця, а по-друге - виробництво двигунів. Адже мелітопольський завод - фактично єдиний в країні, який має повний цикл виробництва силових агрегатів.

Також зазначимо, що моторний завод налагоджує виробництво агрегатів на замовлення ПАТ «ЗАЗ» - у квітні планують виготовити 240 агрегатів, а у травні - 780 двигунів (1,3 л) для автівок ЗАЗ Sens, Forza, Chance.