ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

В Запорізькій області план по мобілізації не виконано

Про це під час колегії Мелітопольської районної державної адміністрації повідомив офіцер мобілізаційного відділу Мелітопольсько-Веселівського військового комісаріату Володимир Даниленко
Depo.Мелітополь
4 червня 2015 17:43
ФОТО: depo.ua
В Запорізькій області план по мобілізації не виконано
В Запорізькій області план по мобілізації не виконано

За його словами, виконання мобілізаційного плану під час п'ятої хвилі мобілізації військовим комісаріатом виконано майже на 70%, повідомляє портал Запоріжжя.depo.ua. При цьому призов військовозобов'язаних до лав української армії виконується в основному за рахунок с. Веселе.

Також члени колегії обговорили стан підготовки під-приємств соціальної сфери до зими. За даними відділу житлово-комунального господарства райдержадміністрації, в школах району вже є запас вугілля на два місяці опалювального періоду. Заощадити тверде паливо вдалося завдяки економії в минулому році. Відділом освіти заплановано поточне обслуговування та ремонт опалювальної системи навчальних закладів, ремонти покрівлі в Відродженській та Терпіннівській школах.

Також присутні приділили увагу пенсійному забезпеченню мешканців району та виконанню розпоряджень голів райдержадміністрації та облдержадміністрації.