ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Запорізькій області серед білого дня зґвалтували жінку

У Мелітополі дівчина-продавець заявила про зґвалтування
Depo.Мелітополь
8 червня 2015 16:51
ФОТО: depo.ua
У Запорізькій області серед білого дня зґвалтували жінку
У Запорізькій області серед білого дня зґвалтували жінку

Міліція по гарячих слідах затримала підозрюваного і зараз вирішується питання про оголошення йому підозри у злочині, повідомляє портал Запоріжжя.depo.ua, посилаючись на РІА Мелітополь.

6 червня о пів на сьому вечора 32-річна жінка, яка працює продавцем, поверталася з роботи. Жінка живе в одному з сіл Мелітопольського району. Частину дороги жінка пройшла у супроводі свого колеги-вантажника, а потім сама прямувала до автовокзалу на маршрутку. Приблизно о пів на сьому вечора недалеко від "Рефма" на жінку напав невідомий чоловік і, зі слів заявниці, зґвалтував її.

Чоловік не дочекавшись дружину вдома забив тривогу і першим прийшов їй на допомогу. Постраждала написала заяву в міліцію і пройшла медичну експертизу. Завдяки тому, що на вулиці було світло жінка встигла запам'ятати зовнішність свого кривдника і все розповіла в міліції. По гарячих слідах і за прикметами оперативники затримали підозрюваного мелітопольця. В даний час підозрюваний перебуває в камері і найближчим часом йому оголосять підозру в злочині. Офіційний коментар в міліції обіцяють дати пізніше.