ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Мелітополі з почестями поховали воїнів

Напередодні святкування 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі на лінії прориву німецької оборони Вотан були похоронені останки 26 воїнів, які загинули під час боїв за Мелітополь
Depo.Мелітополь
13 травня 2015 17:53
ФОТО: depo.ua

Їх знайшли під час розкопок у районі Данило-Іванівки та на лінії Вотан військово-пошукові загони Мелітополя "Відродження" та Якимівки "Пам'ять", повідомляє портал Запоріжжя.depo.ua. На жаль, пошуковцям не вдалося визначити імена загиблих солдат.

"У жодного з них не було посмертних медальйонів. Був один танкіст, який нагороджений медаллю за оборону Сталінграда, але і його ім'я дізнатися не вдалося", - розповів командир Мелітопольського військово-пошукового загону "Відродження" Євген Мохнатко.

Голова Мелітопольської райдержадміністрації Олександр Мангул та голова Мелі-топольської районної ради Євген Любцов подякували пошуковцям та мешканцям району за збереження пам'яті про подвиг прадідів.

Голова Мелітопольської районної організації ветеранів війни, праці та дітей війни Тамара Селезньова зазначила, що сумує разом із матерями, у яких сини загинули на війні, та схиляється перед подвигом солдат під час Великої Вітчизняної війни. Благочинний церков Мелітопольського району архімандрит Анатолій та учасники заходу помолилися за упокій загиблих воїнів.

Після перепоховання діти випустили у небо голубів, як символ миру.