ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Мелітополі продовження шкільного карантину не буде

Продовження шкільного карантину після 7 лютого не буде, тому школярам та їхнім батькам слід готуватися відновити заняття в школі
Depo.Мелітополь
5 лютого 2016 11:29
ФОТО: depo.ua

За словами головного державного санітарного лікаря Мелітополя Романа Склярова, спостерігається зниження захворюваності на грип та ГРВІ, хоча і не такий значний, як хотілося б, передає кореспондент порталу Depo.Запоріжжя з посиланням на МВ.

"Запустити вихід з карантину набагато складніше, ніж його почати, тому я зараз багато їжджу, вирішуючи всі питання, які з цим пов'язані. Проблема в тому, щоб припинення карантину не спровокувало другу хвилю епідемії, але ми введемо для цього спеціальний план заходів - із залученням медичних працівників шкіл для ранкового огляду учнів для фільтрації хворих, будемо в разі потреби вводити локальні обмеження якщо в класі будуть хворіти більше 20% учнів. Приділятимемо велику увагу генеральним прибиранням в класах, провітрювання приміщень, посилимо контроль на харчоблоках", - запевнив лікар.

Начальник управління освіти Мелітопольської міськради Ігор Єлісєєв про плани навчання сказав наступне: "Згідно з наказом Міністерства освіти відпрацювання матеріалу будуть тільки в учнів середніх і старших класів, з 5 по 11 клас. Вони будуть відпрацьовувати пропущений матеріал протягом 5 днів по суботах: 13 і 27 лютого, 5 і 19 березня і 16 квітня. Учні 1-4 класів відпрацювання по суботах не отримають, вони просто посилять навчання".

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя