ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Мелітополі дільничний побив затриманого (ВІДЕО)

Прокуратура Запорізької області розслідує справу про побиття жителя Мелітополя співробітником міліції. Останній вимагав у затриманого чоловіка підписати адміністративний протокол
Depo.Мелітополь
15 квітня 2015 14:15
ФОТО: depo.ua
У Мелітополі дільничний побив затриманого (ВІДЕО)
У Мелітополі дільничний побив затриманого (ВІДЕО)

38-річний мелітополець прописаний по вул. Дзержинського, але проживає разом з матір'ю на дачі. А в квартирі за місцем прописки живе його сестра. Іноді чоловік приходив до сестри, повідомляє портал Запоріжжя.depo.ua.

Під час одного з візитів між братом і сестрою зав'язалася сварка, в зв'язку з чим жінка викликала міліцію. Висновку експертизи немає, але, за одою з версій, чоловік був п'яний, тому його родичка і викликала правоохоронців.

Громадянина забрали в райвідділ, протримали до ночі, а потім випустили. Вийшовши на свободу, він знову пішов до родички. Але вона не пустила його.

За офіційною інформацією: "Співробітник відділення дільничних інспекторів міліції в службовому кабінеті міськвідділу під час складання адмінпротоколу, примушуючи підписати адмінпротокол, побив чоловіка, наносячи удари руками і ногами по тулубу та голові".

Керівник дільничного, начальник Мелітопольського міськвідділу міліції Олександр Мельковский прокоментував інцидент так: "На даний момент дільничний продовжує працювати в міськвідділі і так буде, поки не закінчиться розслідування. Поки ж можу сказати, що мені б хотілося, щоб всі мої співробітники працювали бездоганно, але так не завжди виходить. Ступінь провини інспектора і всі обставини справи будуть встановлені, але як мені здається, якби не співробітники управління внутрішньої безпеки, то і розслідування ніякого б не було. Є питання і до свідків події.

Відзначу також, що в міськвідділ останнім часом надійшло кілька листів, у яких жителі ділянки, яку обслуговує даний співробітник, дякують йому за роботу. Знаю, що є відео, що відбувалось побиття, але я, на жаль, його не бачив, інакше зміг би прокоментувати подію більш детально".

Також Мельковский підкреслив, що в міліції зараз дуже не вистачає працівників, тому треба поважати тих, хто взявся захищати громадян.