ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Мелітополі дали термін спортсмену за вимагання грошей

Прокурор просив за вимагання чотири роки в'язниці, суд покарав підсудного умовно, призначивши три роки позбавлення волі з випробувальним терміном на рік
Depo.Мелітополь
3 липня 2015 15:10
ФОТО: depo.ua

25-річного мелітопольського спортсмена за підозрою у вимаганні затримали 9 листопада 2013 на північному виїзді з Мелітополя, повідомляє портал Запоріжжя.depo.ua, посилаючись на РІА Мелітополь. Заяву до міліції написав бізнесмен, від якого вимагали данину в розмірі 4 тис. грн.

Оперативники вийшли на слід групи, яка пересувалася на автомобілі "Део Матіс". За версією міліції спортсмен займався вимаганням грошей з місцевих підприємців. Спочатку чоловік був заарештований, потім він перебував під домашнім арештом, термін якого завершився і його вже не продовжували. Справа слухалася в Мелітопольському міськрайонному суді більше року.

У суді спортсмен визнав свою провину частково. Згідно з вироком, він відчуває свою провину в тому, що маючи бажання допомогти своїм знайомим, можливо висловлювався таким чином, що потерпілі сприйняли його слова як погрозу. Спочатку спортсмена ще звинувачували й у навмисному заподіянні легких тілесних ушкоджень. По цій статті кримінальну справу було припинено, оскільки потерпілий забрав заяву і повідомив, що ніяких претензій до обвинуваченого не має.

Факт вимагання грошей у суді підтвердився. Процесуальний прокурор просив для мелітопольського спортсмена 4 роки позбавлення волі, але суд виявився більш лояльним. Суд засудив раніше не судимого чоловіка до трьох років позбавлення волі з випробувальним терміном на рік. Чи буде сторона звинувачення оскаржити цей вирок в апеляційному суді поки невідомо.

Більше новин про життя Запоріжжя читайте на zp.depo.ua