ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Запоріжжі ловили п'яних військових

Спійманих нетверезими військовослужбовців позбавлять на місяць АТОшних грошей і змусять заплатити від однієї до чотирьох тисяч гривень штрафу
Depo.Мелітополь
26 лютого 2016 11:00
ФОТО: depo.ua
На Запоріжжі ловили п
На Запоріжжі ловили п'яних військових

З 16 по 21 лютого співробітники військової служби правопорядку ловили військовослужбовців, які розпивали спиртне в громадських місцях, передає кореспондент порталу Depo.Запоріжжя з посиланням на РІА Мелітополь.

За інформацією начальника відділення військової служби правопорядку в Мелітополі майора Олександра Ротаня, адміністративні протоколи за розпивання спиртних напоїв та появу в громадському місці в нетверезому вигляді склали стосовно дев'яти військовослужбовців.

Рейди проводили в авіамістечку, на міжміському автовокзалі в Мелітополі і в смт Мирне. До речі, в смт Мирне двоє військовослужбовців з 56-ї окремої механізованої бригади протягом тижня попалися нетверезими повторно. П'яні чоловіки у військовій формі виправдовували свої вчинки тим, що вони знаходяться поза частиною і так сказати знімають стрес.

"Героїв" з 56-ї бригади вже відправили з смт Мирне до керівництва частини для визначення їх подальшої долі. Порушників в формі чекають санкції. Майор Олександр Ротань запевнив, що їх на місяць позбавлять грошей за службу в АТО, а також їх чекають штрафи в розмірі від однієї до чотирьох тисяч гривень. Наприклад, на перший раз за п'янку військовослужбовцю доведеться заплатити 1190 грн, а при повторному складанні протоколу майже в два рази більше.

Також співробітники військової служби правопорядку розшукали двох дезертирів. Двоє мобілізованих чоловіків з Мелітополя і смт Веселе близько півтора років перебували в розшуку, як самовільно пішли з військової служби. Обох утікачів повернули в частині, де і буде вирішуватися їх подальша доля.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя