На Запоріжжі 20-річній моделі дали мільйон на прання білизни для дитячих садків

Управління освіти Мелітопольської міської ради Запорізької області за результатом тендеру 9 січня уклало угоду з ФОП Божкіною Анною Олександрівною на послуги з прання вартістю 950 тисяч гривень

Про це з посиланням на систему Прозорро пишуть "Наші гроші. Запоріжжя", передає Depo.Запоріжжя.Замовлено прання з прасуванням білизни у дитячих садках - 47500 кг білизни вартістю 20 грн/кг. Це дорожче, ніж у середньому на ринку: наприклад, 9 січня Національний цирк України замовив ці послуги по 15 грн/кг; Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана - по 12,40 грн/кг, а Черкаський обласний госпіталь ветеранів війни планує замовити по 15,70 грн/кг.

Анна Божкіна є 20-річною моделлю. Вона орендувала пральню Aqualine у Юрія Баляна, а в його сина, Едгара – транспорт для перевезення білизни. В той же час, на тендері Божкіна вказала контактний номер телефону Едгара Баляна. Ще півроку тому ця пральна рекламувала свої послуги від 5 грн/кг.

Єдиним конкурентом на нинішньому тендері виступив ФОП Усинін Олексій Вікторович з ціною 18 грн/кг, однак його пропозицію відхилили через неподання низки документів, в тому числі і на підтвердження матеріально-технічної бази. Разом з цим, Усинін товаришує в мережі Facebook з Едгаром Баляном. Загалом в Усиніна лише 20 друзів в цій соціальній мережі.

Нагадаємо, запорізькому віце-меру та заступнику голови облради оголосили підозри у розкраданні коштів на фіктивних тендерах.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Запоріжжя