ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Меру Мелітополя запропонували 1 вересня написати диктант українською мовою

Місцевий активіст сумнівається, що мер міста володіє українською мовою
Depo.Мелітополь
27 серпня 2016 10:44
ФОТО: depo.ua

Мелітопольський активіст пенсіонер Олексій Ніколаєнко запропонував меру міста Сергію Мінько і його заступникам сісти за парту 1 вересня і разом зі школярами написати диктант українською мовою, передає кореспондент порталу Depo.Запоріжжя з посиланням на РІА Мелітополь.

Обурив активіста той факт, що міський голова виступає на сесіях і офіційних заходах російською мовою. У своєму зверненні до мера пенсіонер зокрема пише:

Шановний Сергію Анатолійовичу, прошу Вас відповісти на наступні питання:

1. Чому Ви, як міський голова, на офіційних заходах (на сесіях міськради, засіданнях виконкому та перед пресою) виступаєте не державною мовою, а мовою країни-агресора? Може бути, Ви не володієте українською мовою?

ПРОПОНУЮ:

1. Першого вересня в будь-який з міських шкіл Вам написати диктант українською мовою (можете запропонувати зробити це і своїм заступникам).

Варто відзначити, що на офіційних заходах на українській мові до представників громади іноді звертаються заступники мера Іван Федоров і Світлана Бойко. Решта представників офіційної влади Мелітополя воліють української мови російська, якою спілкується більшість жителів міста.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя