Мелітопольські маршрутники скаржаться на мегаями на дорогах

Влада Мелітополя запевняє, що ремонт йде за планом
Depo.Мелітополь
6 вересня 2016 17:49
ФОТО: depo.ua
Мелітопольські маршрутники скаржаться на мегаями на дорогах
Мелітопольські маршрутники скаржаться на мегаями на дорогах

Водії громадського транспорту рухається за маршрутами № 7 і № 11-а вже не перший рік звертають увагу міської влади Мелітополя на проблемну ділянку дороги на вул. Чайковського від перехрестя з вул. Гризодубової до кафе "Україна", передає кореспондент порталу Depo.Запоріжжя з посиланням на "МВ".

Великі ями розташувалися там давно. Постійні скарги водіїв ефекту практично не мають. Правда, в минулому році міська влада пообіцяла питання частково вирішити і хоча б засипати ями, однак допомогло це ненадовго.

Скаржаться на згадану дорогу перевізники і в цьому році. На цей раз влада обіцяє відновити асфальтне покриття. Заступник міського голови Іван Федоров повідомив, що ремонт доріг в Мелітополі йде за планом.

Закінчено поточний ремонт вул. Дружби, де належить 400 кв. м асфальту, на вул. П. Сивицьким (Тельмана) ліквідована ямковість на 1920 кв. м, ще 2,5 тис. кв. м. асфальту покладено на вул. Белякова. Вже завтра на цій вулиці повинен початися ремонт разворотной майданчики кінцевої зупинки деяких маршрутів біля дитсадка № 49. Після його завершення підрядник повинен приступити до ремонту вул. Чайковського, запевнив віце-мер. Також в цьому році обіцяють залатати ями на проблемній ділянці дороги на с. Садове, пообіцяв Федоров.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя