Депутат міськради Мелітополя вирішив купити будиночки в Кирилівці

Депутати постійної комісії з питань землі та комунальної власності дали добро своєму колезі Юрію Діхтереву на відчуження дерев'яних будиночків на базі відпочинку в Кирилівці
Depo.Мелітополь
16 лютого 2016 11:29
ФОТО: depo.ua

На минулому тижні земельна комісія дала згоду на розробку проекту землеустрою двох земельних ділянок по вул. К.Маркса (в районі центрального ринка) загальною площею 15 соток ТОВ "Юдал", засновниками якого є найближчі родичі депутата Юрія Діхтерева - син Артем Юрійович і, як зазначено в декларації, перша дружина Людмила Діхтерева, передає кореспондент порталу Depo.Запоріжжя з посиланням на РІА Мелітополь.

Відітнувши 15 соток, депутат просив ще у колег дозвіл на викуп 25 будиночків на Федотової косі в курортній Кирилівці. Свого часу цьому депутату практично на халяву перепав шматочок узбережжя Азовського моря.

Депутатська фірма ТОВ "С-Тронг" стала тією самою щасливою фірмою, в оренду якої депутат Діхтерев в серпні 2011 року передав, вважай, сам собі нерухоме майно в Якимівському районі, яке раніше належало громаді Мелітополя. Йдеться про базу відпочинку, яка колись була закріплена за ПЖРЕО.

Будиночки бази відпочинку, природно, не представляють ніякої цінності. А ось 1,5 га землі в Кирилівці - "золоте дно". Тепер депутат задумав скупити будиночки задешево. Під ними ж та сама дорога земля. Земельна комісія своє добро на відчуження будиночків дала. Але останнє слово все-таки за сесій міськради.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя