ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Чоловік зі Сходу знайшов зниклих дітей у Запорізькій області (ФОТО)

Дівчинку і хлопчика п'яти і шести років, яких в Мелітополь торік привезла бабуся і які виявилися в розшуку, вчора передали рідному батькові
Depo.Мелітополь
17 квітня 2015 13:22
ФОТО: depo.ua

Історія, в яку було втягнуто двоє дітлахів з міста Антрацит Луганської області, неординарна, повідомляє Запоріжжя.depo.ua. Ще в рідному місті після важкого онкологічного захворювання померла мама дітей, а їх батько одружився вдруге.

4 серпня 2014 бабуся (по мамі діток) бігла від війни і покинула зону АТО, приїхала в Мелітополь. Бабуся оформила первинну реєстрацію в місті. Діти ходили в дитсадок. Як виявилося, що більше півроку малюків розшукує їх рідний батько, який з новою сім'єю і маленькою дитиною, через військові дії на батьківщині тимчасово переїхав до Харкова. Ще у вересні минулого року батько написав заяву в одне з відділень міліції Луганської області про зникнення дітей і сам почав шукати доньку і сина від першого шлюбу. Чоловік, який не підтримував стосунків з бабусею діток, звертався в служби у справах дітей різних міст і ось в середині квітня він зміг знайти дітей в одному з мелітопольських дитсадків.

16 квітня у присутності фахівців служби у справах дітей батькові передали сина і доньку, яких з дитсадка вже перевели в міський притулок. Очевидці кажуть, що зустріч рідних була зворушливою. Малюки, побачивши тата, кинулися до нього на шию.