ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Зруйновану штормами дамбу в центрі Бердянська допоможуть відновити залізничники

Зруйнована сильними штормами дамба в центрі Бердянська стала однією з головних проблем приморського міста
Depo.Бердянськ
23 квітня 2015 10:12
ФОТО: depo.ua

Після руйнівної стихії 11 листопада 2009 приблизно половину берегоукріплювальної споруди відновили в 2010 році із залученням бюджетних коштів обласного екофонду. Про це порталу Запоріжжя.depo.ua повідомили у прес-службі Бердянського міськвиконкому.

Частина, що залишилася, руйнується з кожним новим штормом. Якщо її не відновлювати, постраждає не тільки набережна як частина міського пейзажу. Втрата цієї інженерної споруди завдасть непоправної шкоди місту, який не буде захищений від підтоплення під час сильних штормів. Крім того, обов'язково постраждає залізнична гілка, яка веде в Бердянський морський торгівельний порт.

Тому міська влада за допомогою у вирішенні цієї проблеми звернулася до керівництва Придніпровської залізниці. 20 квітня в місті побувала робоча група Придніпровської залізниці, яка обстежувала дамбу.

Міський бюджет виділяє на відновлювальні роботи майже мільйон гривень. На 22 квітня заплановано проведення тендеру з визначення підрядника. Залізниця буде купувати необхідні для ремонту дамби матеріали. Роботи розпочнуться після травневих свят.