Запорізькі волонтери борються за життя дитини із зони АТО

Активісти намагаються врятувати життя немовляті
Depo.Бердянськ
10 лютого 2016 09:27
ФОТО: depo.ua
Запорізькі волонтери борються за життя дитини із зони АТО
Запорізькі волонтери борються за життя дитини із зони АТО

Лікарі стверджують, що дитина буде жити, але для цього Алінці, так звуть дівчинку, необхідно зробити складну операцію, передає кореспондент порталу Depo.Запоріжжя з посиланням на pro.berdyansk.

У дівчинки вроджена аномалія розвитку мозку - семілобарна голопрозенцефалія, гідроцефалія. Аліні Корабльової ще немає і року. Це життєрадісна, лагідна, світла дитина, якій не пощастило народитися з важкою формою вродженої аномалії мозку - гідроцефалія, або, як кажуть в народі, водянкою головного мозку. Захворювання проявляється в тому, що відбувається порушення циркуляції і всмоктування спинномозкової рідини. Це веде до її надмірного накопичення і підвищення внутрішньочерепного тиску. Щоб полегшити стан Аліни, операцію треба було зробити ще 7 місяців тому.

Сім'я Аліни (мама, бабуся і старша сестричка) живе за межею бідності, ще й в сірій зоні - в селищі Сопине Донецької області.

Запорізькі волонтери борються за життя дитини із зони АТО  - фото 1

Про цих людей і їх біді волонтери дізналися зовсім випадково - під час спільної поїздки представників організації "Дитинство в долонях" та інших бердянських волонтерів та лікарів в села Донецької області, які знаходяться на так званій лінії розмежування.

Представники благодійного товариства "Майбутнє Є" погодилися допомогти родині. Зараз Аліна разом з мамою перебувають в Запоріжжі. Дівчинка вже пройшла необхідну діагностику та обстеження.

Запорізькі волонтери борються за життя дитини із зони АТО  - фото 2

Волонтери сподіваються на диво. Вони вірять, що операція не тільки полегшить страждання дитини, а й дозволить розвиватися, незважаючи на невтішні прогнози.

Активісти благодійного товариства "Майбутнє Є" не просять грошей на лікування Аліни. Кажуть, кошти на допомогу дівчинці збирали по всьому світу. І поки їх вистачає і на операцію, і на подальшу реабілітацію. Більш того, вони і далі мають намір підтримувати сім'ю: хочуть допомогти вибратися з тієї складної життєвої ситуації, в якій ті виявилися. Але на прикладі Аліни вони хочуть привернути увагу до проблем інших людей, які потребують допомоги.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя

3:00
3:00
3:00
3:00
3:00
3:00
3:00
3:00
3:00
3:00
3:00