ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

В Запорізькій області продовжено призов на строкову військову службу

Кабінет міністрів України продовжив проведення призову на строкову військову службу до кінця червня
Depo.Бердянськ
10 червня 2015 11:27
ФОТО: depo.ua

Про це, як повідомляє портал Запоріжжя.depo.ua, під час чергового засідання виконкому повідомив військовий комісар Бердянська Володимир Роговий.

Воєнком в черговий раз нагадав, які вікові категорії чоловіків підлягають призову. Отже, призову підлягають юнаки від 18 - до 27 років. Але, призовники від 18 - до 20 років відправки у війська не підлягають. Мобілізованими можуть бути чоловіки від 25 - до 60 років. Хлопці 25 - 27 років, які отримали статус військовозобов'язаного, мають можливість зробити вибір йти на строкову службу або укласти контракт.

Крім того, Володимир Роговий повідомив про показники виконання плану призову.

"Якщо минулого тижня, ми були на межі катастрофи - всього 43%, то на сьогодні план виконано вже на 60%. На 80% виконано план з мобілізації техніки", - зазначив військовий комісар міста.

Воєнком Володимир Роговий подякував співробітникам міськвідділу міліції за допомогу у виявленні "ухильників". - Завдяки міліціонерам вдалося знайти 17 осіб, двоє з них вже пішли служити.

Також, Володимир Роговий звернувся до жителів міста, які бажають служити у складі нового підрозділу, який на даний момент формується в Бердянську, з проханням приходити і записуватися до лав збройних сил України.