В Бердянську за гучну музику кафе оштрафували на 1020 грн.

На арт-директора і директора кафе "Баракуда" було складено два адміністративні протоколи
Depo.Бердянськ
20 травня 2016 11:52
ФОТО: depo.ua

Рішення за цими документами прийняли на засіданні адміністративної комісії у виконкомі Бердянська, передає кореспондент порталу Depo.Запоріжжя з посиланням на "Бердянськ24".

Відповідачі свою провину всіляко заперечували і, на підтвердження своїх слів, надали членам комісії результати виміру шуму в домах, які знаходяться поруч з кафе. За результатами експертизи шумовий поріг не перевищував допустимої норми. Однак, як з'ясувалося в ході розгляду, експертиза була замовлена безпосередньо адміністрацією закладу, в зв'язку з чим члени комісії засумнівалися в достовірності відображених в експертизі результатах. Крім того, відповідач заявив, що за складеними адміністративними протоколами і скаргами стоїть депутат міської ради Богдан Сушко. За словами керівництва "Барракуди", сварки між кафе і заявником ведуться вже три роки.

У свою чергу фахівці адміністративної комісії відзначили, що у виконкомі вже назбиралося достатньо велика кількість скарг від бердянців на кафе "Баракуда". В результаті, за двома зазначених протоколах члени адміністративної комісії більшістю голосів прийняли рішення накласти штрафні санкції по 510 гривень.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя