ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

В Бердянську провели мітинг на підтримку Надії Савченко

Вчора, 8 березня, представники громадськості зібралися на Площі Єдності, з метою висловити підтримку своєї співвітчизниці, яку утримують в полоні в Російській Федерації
Depo.Бердянськ
9 березня 2016 09:23
ФОТО: depo.ua
В Бердянську провели мітинг на підтримку Надії Савченко
В Бердянську провели мітинг на підтримку Надії Савченко

Ініціатива проведення мітингу на підтримку Надії Савченко належить професору БДПУ Софії Філоненко, яка в соціальній мережі Фейсбук запропонувала провести патріотичну акцію, передає кореспондент порталу Depo.Запоріжжя з посиланням на "Бердянськ24".

В Бердянську провели мітинг на підтримку Надії Савченко - фото 1

Незважаючи на святковий день, бердянці, озброївшись плакатами, вийшли на центральну площу. У своїх виступах патріоти Леонід Подколзин, Олена Мартищенко, Олександр Величко, Зореслав Кумпан та інші, в унісон з сотнями тисяч голосів українців по всій країні, вимагали рішучих дій від представників державної влади для якнайшвидшого звільнення героя.

В Бердянську провели мітинг на підтримку Надії Савченко - фото 2

До учасників мітингу приєдналися і представники влади - заступник мера Юлія Дойнова і керуючий справами виконкому Олена Фойт. Депутатський корпус представили Олена Мартищенко, Валерій Ватутін, Віталій Лола.

В Бердянську провели мітинг на підтримку Надії Савченко - фото 3

Бердянські патріоти пройшлися проспектом Азовський до набережній. В кінці мітингу активісти традиційно виконали гімн України. Патріоти вирішили провести акцію на підтримку Надії Савченко і в середу 9-го березня о 12:00 - в день судового засідання у справі української військової.

В Бердянську провели мітинг на підтримку Надії Савченко - фото 4

В Бердянську провели мітинг на підтримку Надії Савченко - фото 5

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя