Українські ВМС озброїлися броньованим катером “Бердянськ”

До складу військово-морських сил передано два броньовані катери, що носять назви морських портів "Бердянськ" та "Акерман"
Depo.Бердянськ
3 липня 2016 14:10
ФОТО: depo.ua

До складу ВМС України увійдуть два броньовані артилерійські катери, які сьогодні, 3 липня, передаються на бойове випробування для постановки на озброєння. Про це заявив Президент України Петро Порошенко під час урочистостей до Дня Військово-морських сил ЗСУ в Одесі, передає портал Depo.Запоріжжя з посиланням на 5.ua.

"Сьогодні до складу Військово-морських сил України увійдуть два броньовані артилерійських катера, які передаються на бойове випробування для постановки на озброєння. Швидкісні та непомітні, економічні та ефективні, розроблені і збудовані українцями та випробувані українськими моряками. Назви морських портів зі сходу та південного-заходу на їхніх бортах – "Бердянськ", "Акерман". Вони символізують нашу українську національну єдність", - зазначив Порошенко.

За його словами, наступні серійні артилерійські, десантні катери вже закладені на вітчизняних судно-будівних заводах і незабаром увійдуть до бойового складу флоту.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя