ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Бердянську з 17 дитячих оздоровчих центрів відкрилися тільки три

Дуже мляво починається в Бердянську курортний сезон. Так з 17 дитячих оздоровчих центрів міста в першу зміну відкрилися тільки три. Ще три планують отриться з 25 червня на другу зміну
Depo.Бердянськ
11 червня 2015 10:46
ФОТО: depo.ua

З 100 оздоровчих установ на 9 червня офіційно розпочали роботу тільки 4, повідомляє портал Запоріжжя.depo.ua, посилаючись на "Наше місто". Правда, документи на офіційне відкриття запросили близько 50, тобто половина планує все-таки працювати.

Зрозуміло, що головна причина того, що відбувається - це відсутність відпочиваючих. Дивуватися нічого: народ зубожів за останній рік так, що багатьом не до відпочинку, до того ж в 100 км від Бердянська йде війна. Це теж багатьох насторожує.

Але бердянці все-таки заспокоюють себе тим, що до середини червня в місті і в кращі часи було не багато приїжджих. Тому відпочиваючих все-таки чекають. До кінця тижня повинен почати працювати дельфінарій "Немо", аквапарк і луна-парк вже працюють. Ціни в кафе і ресторанах, зрозуміло, підвищилися, в порівнянні з минулим роком, десь на 50-70%, тому що і продукти подорожчали, і комунальні послуги. А от вартість відпочинку навіть дещо знизилася. Знайти койку за 40-50 грн в приватному секторі - не проблема. Вартість номерів на базах відпочинку теж нижче торішньої і коливається від 500 до 2000 грн за добу.