ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Бердянську скасовують пакетну систему вивозу ТПВ

За повідомленням адміністрації КП "Бердянскекотранс", з 1 червня в приватний сектор мікрорайонів "Ліски", "Слобідка", Центр, РТС, АКЗ і "Колонія" повертається позвонкова система вивезення сміття
Depo.Бердянськ
18 травня 2015 17:23
ФОТО: depo.ua

Нагадаємо, що 2 роки тому місцева влада запровадила в цих районах Бердянська так звану пакетну систему вивозу ТПВ, повідомляє портал Запоріжжя.depo.ua. Але ця ініціатива себе непросто не виправдала, а стала однією з основних причин збільшення кількості стихійних звалищ в курортному місті. Але виконавча влада не хотіла відмовлятися від пакетної системи.

28 грудня 2014 Верховна Рада внесла зміни до Закону України "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг", чим зобов'язало КП "Бердянскекотранс" проводити розрахункові операції на повну суму надання послуги через касові апарати. У зв'язку з цим керівництво підприємства відмовилося від продажу фірмових пакетів.

З 1-го червня нарахування за вивіз побутових відходів будуть проводитися за тарифами, затвердженими рішенням виконавчого комітету Бердянської міської ради від 20.10.2014р. № 333, які вступили в дію 07.11.2014 року.