У Бердянську п'яний прапорщик погрожував застрелити начальство

Старшого розвідника за пияцтво і погрози відправили в дисбат
Depo.Бердянськ
1 жовтня 2015 09:59
ФОТО: depo.ua
У Бердянську п
У Бердянську п'яний прапорщик погрожував застрелити начальство

У Бердянську закінчився суд над українським військовослужбовцем, передає кореспондент порталу Depo.Запоріжжя, посилаючись на "КП". Прапорщик з лютого 2015 служив за контрактом у Бердянському прикордонному загоні. Старший розвідник був на хорошому рахунку, але влітку вся його кар'єра розвалилася через безглузду витівку.

Порушника перевели до складу прикордонного наряду "Прикордонний патруль" і поставили старшим. Видали йому і автомат в комплекті з чотирма магазинами. Служба йшла добре, до того моменту поки в частину не приїхав і з перевіркою начальник відділення внутрішньої безпеки по прикордонним загонам, майор і старший лейтенант.

Ревізори побачили, що старший і його два патрульних солдата п'яні. Прапорщик зрозумів, що його спіймали на гарячому і якщо про це дізнається командування, йому не минути лиха. Тому він вирішив залякати перевіряючих і пригрозив їх убити, якщо ті комусь обмовляться. А щоб слова не розходилися з ділом, зарядив свій автомат і направив ствол на ревізорів.

На щастя (і для прапорщика теж), але п'яного вдалося скрутити. На допомогу ревізором наспів заступник коменданта оперативно-бойової комендатури "Бердянськ" і заступник начальника штабу. Вони стояли поруч з прапорщиком, тому встигли швидко відібрали у нього заряджену зброю.

На ранок прикордонник проспався і схопився за голову. На нього відкрили кримінальне виробництво. У суді прапорщик розкаявся і свою провину визнав.

"Підсудний просив врахувати, що він годувальник дочки-інваліда, яка зараз навчається у вищому навчальному закладі. Просив суворо не карати", - розповіли в Бердянському міськрайонному суді.

За п'яну витівку старший розвідник відбувся порівняно легко - отримав рік в дисциплінарному батальйоні військовослужбовців.

Багато цікавої інформації ви зможете знайти на Depo.Запоріжжя

3:00
3:00
3:00
3:00
3:00
3:00
3:00
3:00
3:00
3:00
3:00