У Бердянському районі перенесуть блокпост

На одному з блокпостів Бердянська не можуть вирішити проблему з електропостачанням
Depo.Бердянськ
12 січня 2016 17:55
ФОТО: depo.ua

На раді оборони міста, яка відбулася сьогодні, 12 січня, представники влади, силових структур і громадськості обговорювали ситуацію на блокпостах міста та Бердянського району, передає кореспондент порталу Depo.Запоріжжя з посиланням на pro.berdyansk. В черговий раз члени самооборони підняли питання про те, що по деяким дорогам можна об'їхати блокпости. Так, траса в сторону села Андріївка залишається "відкритою", хоча поруч, біля села Нововасилівка, військові несуть цілодобове чергування.

Як доповів голова Бердянської РДА Роман Молодецький, питання про перенесення блокпоста у нього на контролі. На сьогоднішній день немає можливості, підключити об'єкт до електроенергії.

Підприємець, чия власність знаходиться поблизу блокпоста, не хоче живити військовий об'єкт. Не дивлячись на те, що влада, як запевнив Роман Молодецький, мають намір компенсувати йому витрати на надання електроенергії. На жаль, інші способи підключення військового об'єкта на цьому місці вимагають великих матеріальних витрат.

Тимчасово на ділянці чергують мобільні бригади, які проводять огляд автотранспорту, що їде в Бердянськ з боку села Андріївка. Коли ж вирішиться питання з електрикою, блокпост перенесуть.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя

3:00
3:00
3:00
3:00
3:00
3:00
3:00
3:00
3:00
3:00
3:00