ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У бердянській лікарні призначили нового головного лікаря

Сьогодні, 14 березня, секретар міської ради Бердянська Олексій Холод і заступник міського голови Юлія Дойнов представили трудовому колективу КУ "Бердянське територіальне медичне об'єднання" нового головного лікаря
Depo.Бердянськ
14 березня 2016 17:03
ФОТО: depo.ua

Про це порталу Depo.Запоріжжя розповіли у прес-службі мерії Бердянська. Головним лікарем став Дмитро Володимирович Єгоров. Як повідомив Олексій Холод, Дмитро Єгоров розпорядженням міського голови з 14 березня призначений на цю посаду строком на три роки.

Дмитро Єгоров народився в 1973 році. Навчався в СШ №4 м. Бердянськ. Після закінчення з відзнакою Бердянського медичного училища вступив до Запорізького державного медичного університету, який закінчив у 1998 році.

У 2000 році завершив інтернатуру "Анестезіологія та інтенсивна терапія" Запорізької медичної академії післядипломної освіти, в 2002 році - клінічну ординатуру "Анестезіологія та інтенсивна терапія" Запорізької медичної академії післядипломної освіти.

Під час навчання почав трудову діяльність молодшим медбратом в лікарні. З 2003 року - завідувач відділенням анестезіології та інтенсивної терапії №2 КУ "Бердянське територіальне медичне об'єднання". Член Асоціації анестезіологів Запорізької області.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя