ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Бердянськ будуть ходити два додаткових потяга

З червня в Бердянськ почнуть ходити додаткові поїзди з Кривого Рогу та Харкова
Depo.Бердянськ
8 червня 2015 10:01
ФОТО: depo.ua

Про це на зустрічі з головами громадських рад міст та районів області повідомив губернатор Григорій Самардак, передає портал Запоріжжя.depoi.ua. На зустрічі з губернатором бердянські активісти розповіли, що місцеві жителі стурбовані недостатнім залізничним сполученням з містом. Ця проблема виникла у зв'язку зі зміною маршруту поїзда № 584 Київ-Маріуполь, з якого була виключена станція Бердянськ.

Самардак дав доручення керівництву обласного Департаменту промисловості та інфраструктури вжити заходів для організації пасажирських залізничних перевезень. Він також зазначив, що в червні в Бердянськ почнуть курсувати два нових потяги.

"Ми оперативно реагуємо за вимогами часу та громадськості. Дійсно, в цьому випадку була необхідність введення додаткових маршрутів. З завтрашнього дня курсуватиме поїзд №552-551 Кривий Ріг-Бердянськ, а з 17 червня буде ще один поїзд №571-572 Харків- Бердянськ. Це плюс до вже двох наявних маршрутів Київ-Бердянськ та Львів-Бердянськ. Тобто цього транспортного ресурсу повинно вистачити. Якщо буде потрібно, будемо ще домагатися перегляду графіка руху поїздів", - сказав губернатор.