Після програних виборів, колишній мер забрав у комунального телеканалу всю техніку

Комунальне підприємство "ТВ-Бердянськ" орендувало обладнання в підприємців, пов’язаних з екс-мером міста Олексієм Бакаєм та екс-депутатом міськради Віктором Гречкою
Depo.Бердянськ
25 грудня 2015 10:17
ФОТО: depo.ua
Після програних виборів, колишній мер забрав у комунального телеканалу всю техніку
Після програних виборів, колишній мер забрав у комунального телеканалу всю техніку

22 грудня у Бердянській міськраді під час бюджетних слухань директор КП "ТВ-Бердянськ" Вікторія Горбатко повідомила, що в 2016 році телекомпанія залишиться практично без обладнання, оскільки більшу частину техніки підприємство орендувало у підприємців, які вирішили забрати своє майно, передає кореспондент порталу Depo.Запоріжжя з посиланням на pro.berdyansk.

Як з’ясувалося, орендодавець розірвав договір оренди відеокамери, яку на День журналіста у червні цього року на той час мер Бердянська Олексій Бакай вручив як подарунок колективу телекомпанії. Крім того, "подаровану" мером телекамеру комунальне підприємство насправді орендувало у підприємця Бакарджиєва Сергія Вікторовича, який володіє трьома земельними сервитутами під МАФами в центрі Бердянська. Людина з таким ПІБ значилась директором ТОВ "Укрбудінвест і К", яка належить родині мера Олексія Бакая.

Ще однин орендодавець апаратури для комунального телебачення – приватний підприємець Інна Власова, яка на останніх місцевих виборах була членом виборчої комісії від "Опозиційного блоку".
Власова значиться засновником ТОВ "Бердянськ-курорт-буд". Ця фірма прописана за адресою Пушкіна, 11, де також зареєстроване ТОВ "Азовекспресбуд" сім’ї екс-депутата Бердянської міськради кількох скликань Віктора Гречки. Крім того, обидві фірми користувались однаковим номером телефону.

На останніх виборах Віктор Гречка подався в депутати Бердянської міськради від "Опозиційного блоку", але програв. Бакай повторно балотувався на посаду мера Бердянська як самовисуванець і теж програв.

Перелік техніки, якою користувалися журналісти цього каналу останні кілька років, налічує близько 65 одиниць. До нього входять комп’ютери, камери, освітлювальні прилади меблі та інше.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя

3:00
3:00
3:00
3:00
3:00
3:00
3:00
3:00
3:00
3:00
3:00