Переселенці передали бердянцям інвалідні коляски

7 інвалідних колясок привезли сьогодні, 3 лютого, літнім людям та інвалідам, які проживають в Бердянську, активісти благодійного товариства "Майбутнє Є"
Depo.Бердянськ
3 лютого 2016 17:33
ФОТО: depo.ua

Ще три полегшені коляски волонтери передали в Бердянську міську лікарню, передає кореспондент порталу Depo.Запоріжжя з посиланням на pro.berdyansk. Їх використовуватимуть у відділеннях, де знаходяться важко хворі пацієнти, які потребують пересуванні. Як підкреслила керівник благодійного товариства "Майбутнє Є" Олена Воробйова, мобільні засоби пересування прислали партнери організації з Америки.

Коляски, які вручили медикам, мають полегшену конструкцію. При цьому вони витримують навантаження до 135 кг. Решта 7 колясок більш важкі і багатофункціональні: стійкі, мають захист від перекидання. І влаштовані так, що людина з особливими потребами може в ній навіть лежати.

Олена Воробйова підкреслила, що це перша партія інвалідних крісел, які передають волонтери від імені своїх іноземних партнерів. В дорозі ще 30 колясок, які також передадуть потребують них жителям міста.

Благодійне товариство "Майбутнє Є" - громадська організація, створена переселенцями, що живуть у Бердянську. Спочатку організація створювалася для допомоги людям, постраждалим у військовому конфлікті на Донбасі. Але з часом волонтери вирішили розширити свою діяльність і допомагати також малозабезпеченим жителям міста, в якому вони живуть.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя