Мер Бердянська пригрозив комунальникам звільненням

Міський голова Бердянська заявив, що не хоче, щоб жителі міста говорили, що влада отримує зарплату, базікає і не працює
Depo.Бердянськ
12 січня 2016 14:21
ФОТО: depo.ua
Мер Бердянська пригрозив комунальникам звільненням
Мер Бердянська пригрозив комунальникам звільненням

Жителі Бердянська незадоволені роботою міських комунальників: дороги не розчищені від снігу і не посипані, передає кореспондент порталу Depo.Запоріжжя з посиланням на "Перший Запорізький". Люди дорікнули нового міра в тому, що в період виборчої кампанії він обіцяв, що взимку проблем з розчищенням міста від снігу не буде, але не здав навіть перший погодний іспит.

"Кожен день стажист на посаду заступника міського голови Станіслав Лимарчук, в.о. начальника управління ЖКГ Тетяна Іванова та директор КП "Бердянскекотранс" Олег Оргієць будуть об'їжджати місто, доповідати мені і ми будемо вживати заходів", - зазначив мер Бердянська Володимир Чепурний.

Також міський голова пригрозив комунальникам звільненням.

"Хто не буде виконувати вказівки міського голови, нехай готується до звільнення. Наводити порядок треба. Не хочу, щоб жителі міста говорили, що ми отримуємо зарплату, балакаємо і не виконуємо свої обов'язки", - сказав мер.

У той же час директор КП "Бердянскекотранс" Олег Оргієць заявив, що у святкові дні та період погіршення погодних умов всі служби працювали в цілодобовому режимі.

"Двірники виходили в -14, у дві зміни. Вони виходять у третій ночі, щоб посипати сходи. Але фізично 50 людей не може охопити все місто. Ми обслуговуємо територію площею 240 тис. м2. Ми посипаємо сумішшю зупинки міського транспорту, хоча вони не входять в зону нашої відповідальності", - виправдався начальник КП.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя

3:00
3:00
3:00
3:00
3:00
3:00
3:00
3:00
3:00
3:00
3:00