Запорізький "Металург" завершив змагальний рік перемогою

Запорізька команда в рамках чергового туру чемпіонату України серед команд Другої ліги приймала хмельницький ФК "Поділля"

Запорізький "Металург" завершив змагальн…

Матч "Металург"-"Поділля" став останнім для запоріжців у першій половині сезону. Грали команди на полі колишньої навчально-тренувальної бази запорізького клубу, повідомляє портал Depo.Запоріжжя з посиланням на сайт ФК "Металург".

Відкрили рахунок господарі. Голом завдячують Яну Ковалевському, якого хмельничани збили у штрафному майданчику, за що арбітр призначив пенальті. На 18-ій хвилині одинадцятиметровий точно реалізував Денис Бережний. Подвоїти перевагу металурги змогли у другому таймі – цього разу сам Ян Ковалевський став автором голу, забивши з гри на 69-ій хвилині. Голкіпер запорізької команди Ілля Теленков тримав ворота на замку майже до останнього, однак, гості таки забили гол престижу наприкінці матчу. Тож 2:1 у підсумку на користь "Металурга".

Підопічні Іллі Близнюка нині очолюють 16-ту сходинку у першості, обійшовши лише подільців. Та на зимові канікули запоріжці можуть піти, залишивши так звану зону вильоту – якщо в актив "Металурга" додадуть  три очка за матч у Горностаївці, що так й не відбувся.