Запорізький боксер став чемпіоном України

Завершився чемпіонат України з боксу – запоріжці мають дві медалі

Запорізький боксер став чемпіоном Україн…

Харків приймав національну першість з боксу серед дорослих спортсменів. Запорізький край представили четверо боксерів. Найкращий результат має Дмитро Замотаєв, який виступав у вазі 52 кг, передає портал Depo.Запоріжжя.

Розпочав змагання з чвертьфіналу, де здолав одесита Марка Єфтені, у півфіналі був сильнішим за киянина Ігоря Сопінського. Не мав рівних собі запоріжець у фінальній сутичці з миколаївським боксером Максимом Фатичем – одностайним рішенням суддів перемогу і золото чемпіонату здобув Дмитро Замотаєв.

Ще одну медаль везе до Запоріжжя Станіслав Батій. Свій шлях на національній першості у категорії 60 кг розпочав з 1/8 фіналу, де переміг Рустама Пашаєва із Житомира, у наступному етапі здолав харків’янина Ярослава Харциза. Переможну ходу Станіслава припинив у півфіналі херсонський боксер Олександр Меленюк, тож наш спортсмен має бронзу.

У вазі 69 кг Запоріжжя представляв Олексій Ширяєв. У першому поєдинку боксер здолав харків’янина Богдана Парфанюка, а у чвертьфіналі поступився вінничанину Віталію Терещуку. Тож Олексій став п’ятим. Не пощастило зачепитися за нагороди ще одному нашому земляку – Артуру Пригоді. У категорії 64 кг запоріжець стартував з поразки, тож боротьбу припинив.

Чемпіонат України у Харкові був одним із етапів відбору до лав національної збірної, яка захищатиме честь країни на важливих боксерських турнірах 2017 року, зокрема, чемпіонатах світу та Європи.