Запоріжці переграли "зіркових" ісландців у відборі на Євро-2018

Гості – фаворити групи – віддали ініціативу українцям ще на старті

Збірна України з гандболу "нервово" перемогла команду Ісландії у кваліфікаційному матчі до чемпіонату Європи 2018. Приймала національна збірна команду Ісландії на домашньому майданчику у Сумах. Гості – фаворити групи – віддали ініціативу українцям ще на старті, повідомляє портал Depo.Запоріжжя з посиланням на Федерацію гандболу України.

Наша збірна виглядала організованіше і вела у рахунку практично весь матч, лише раз відставши на один м'яч у середині першого тайму, передає сайт федерації гандболу України. Ісландці ж "наступали на п’яти". Рятували команду запоріжці, яких у її складі було аж дев'ять. Моторівець Захар Денисов у необхідний момент, коли команда програвала, закинув три м’ячі підряд з позиції лівого крайнього, відновивши перевагу українців. Понервувати вболівальників, а їх зібралися повні трибуни, збірна змусила в останні хвилини гри, коли ісландці звели відставання до мінімуму. Але команда Віталія Андронова не втратила концентрацію, зберегла м'яч, відбила атаку гостей і на останніх секундах знов таки запоріжець Захар Денисов вколотив м'яч у ворота суперника.

У підсумку українці виграли 27:25. Нині всі команди у нашій групі мають по два очки. Наступні відбіркові матчі до Євро збірні гратимуть вже у 2017-му році, починаючи з червня.