П'ятеро вихованців запорізького "Металурга" викликані в збірну України

Юнацька збірна команда України з футболу U-18 (1998 р.н. і молодші) проводить навчально-тренувальний збір в Грузії

П'ятеро вихованців запорізького "Металур…

"Синьо-жовті" зіграли два контрольні поєдинки з грузинськими однолітками, передає кореспондент порталу Depo.Запоріжжя з посиланням на "Запорізький спорт". У першому мінімальна перевага була за українцями - на 45-й хвилині, коли Щасливців результативно завершив комбінацію своїх колег.

У повторній зустрічі, яка пройшла через день, грузинським хлопцям вдалося відігратися. У першому таймі командам не вдалося відкрити рахунок. У другому пощастило українцям - м'яч в грузинські ворота забив Богдан Ледньов (78 хвилина). Буквально через три хвилини господарі зрівняли. Спочатку результативним виявився штрафний, який заробив захисник "Зорі" Едуард Матвєєнко - його успішно виконав Георгій Кохреидзе. А потім грузини провели швидкий випад лівим флангом, який привів до переможного для господарів голу, у виконанні Темура Хогадзе (85 хвилина). Гра завершилася з рахунком 2: 1 на користь збірної Грузії.

Відзначимо що в складі збірної України виступають п'ятеро вихованців запорізького "Металурга" - Микита Величенко, Вадим Шевчук, Ахмед Алібеков, Євген Корох, Томас Середа.

Наступний і заключний етап підготовки до старту відбору Євро-2017 (U-19), у команди запланований на кінець серпня - початок вересня. У ці терміни передбачається участь в традиційному Меморіалі Стефана Вілотича в Сербії.